09.04. 2015

Velikonoční jarmark na Rabštejně

Tak jako každý rok i letos jsme se školní družinou navštívily velikonoční jarmark na Rabštejně. Počasí bylo opravdu aprílové – chvíli svítilo sluníčko, pak se přihnal velký mrak a začalo pršet, dokonce i chumelit. Ale nepřízeň počasí nás neodradila, využily jsme chvilku bez deště a opravdu to stálo za to. Výrobky,které vystavovaly různá zařízení sociálních služeb – např. OS Orion Rychnov nad Kněžnou, Domov důchodců Albrechtice, Domovinka – Kostelec nad Orlicí, Domečky Rychnov nad Kněžnou, Geriatrické centrum Týniště nad Orlicí, byly opravdu nádherné. Děti si koupily různé drobnosti, ale největší radost měly z darovaných ozdobných krabiček. Cestou z výstavky už vymýšlely, jaké poklady si do krabičky budou ukrývat. Ještě ve družině si prohlížely zakoupené výrobky a děvčata spekulovala nad tím,jak bychom mohly něco takového vyrobit. Už se těšíme na příští jarmark.

Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…