Ve čtvrtek 10.4. se žáci 2.C a 3.C vydali na cestu do Rokytnice v Orlických horách, kde se zúčastnili programu Velikonoce na Sýpce. S paní lektorkou si povídali o velikonočních tradicích a symbolech, součástí programu byla také výroba pohlednice, kterou každý poslal někomu blízkému.
J. Hejčlová, J. Mazánková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…