V pondělí 15.6. navštívili žáci 1.– 3. ročníků divadlo „Vejce, opice a žirafice“, které přijela předvést výtvarnice Michaela Bartoňová do kosteleckého Nového zámku. Netradiční projekcí s využitím moderních technologií – iPadu ukázala dětem cestu, jak lze tvořit a rozvíjet svoji fantazii. Výtvarné umění provázané hudbou a pantomimou bylo opravdovým zážitkem. Dětem se představení líbilo a mnohé se dozvěděly i v závěrečné diskuzi s paní výtvarnicí .
B. Kuncová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…