Končí školní rok a s ním přichází loučení páťáků s 1. stupněm. Chtěli jsme si poslední chvíle pořádně užít, a tak jsme společně strávili pěkný večer. Večer se nesl ve znamení zábavných her, výtvarného tvoření a tanečních vystoupení. Největším talentem pro každého z nás je připravit pro ostatní zábavu, být příjemným společníkem, zkrátka umět se bavit. A to se nám vrchovatě podařilo.
Šárka Špačková a páťáci




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…