Vánoce nejsou jen o dárcích, ale o setkávání a vykouzlení té pravé hřejivé atmosféry Vánoc. I my jsme se rádi setkali a vychutnali si společné chvíle při zpěvu vánočních koled ve vyzdobeném přízemí školy. Hromadné zpívání všech tříd nám uvedlo cinkání zvonků a rolniček v rukou našich žáčků a učitelů. A že to zahřálo u srdce.
Příjemné prožití vánočních svátků všem.
Kolektiv učitelů 1. stupně




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…