Vánoce jsou již za dveřmi. Kouzelným zvonečkem zacinkaly i v naší škole. Ve třídách se konaly besídky, ochutnávalo cukroví, rozdávaly dárky. Na závěr si děti z 5.A a 5.B připravily pro mladší spolužáky vánoční vystoupení plné tance, zpěvu a dobré nálady. Součástí byla i recitace žáků z 4.A. Děti nezapomněly ani na ukázky tradičních vánočních zvyků. Dokonalou sváteční atmosféru vytvořil závěrečný společný zpěv písničky „Prosinec“. Všem dětem patří velké poděkování za nádhernou vánoční podívanou, kterou nás skvěle provázel Vojta Vonásek z 5.B.
Mgr. M. Šlajová a Mgr. N. Kovandová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…