Dne 4.12.2014 navštívili žáci 3. A a 1. C zámek v Hrádku u Nechanic, kde si připomněli adventní čas Vánoc. V jednotlivých zámeckých komnatách viděli vánoční výzdoby, různě ozdobené vánoční stromečky a dozvěděli se o historii zdobení. Společně si s paní průvodkyní zopakovali vánoční zvyky a tradice. Po prohlídce děti posvačily v zámecké kuchyni a nakoupily si suvenýry na památku.
Bylo to příjemně strávené dopoledne. Předvánoční výlet se nám líbil.
N.Kovandová, H. Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…