18.12. 2014

Vánoční vyrábění ve školní družině.

Ať chceme nebo ne, Vánoce se nezadržitelně blíží. Při této příležitosti jsme přivítali pozvání paní Paulusové z DDM na vánoční vyrábění. Některé děti z 1. tříd poprvé pracovaly s keramickou hlínou. Za pomoci Drahušky si zhotovily krásného andělíčka. Ale i ve družině děti nezahálely a žijí vánočními přípravami. Nejprve si zhotovily různé vánoční papírové ozdobičky a pak nastrojily stromeček v hale. Vánoční přáníčka a další vánoční výrobky uvidíte na fotografiích. A jak se dětem povedly? Posuďte sami. Krásné Vánoce všem.

Mgr. Jitka Šveidlerová ŠD - Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…