Ať chceme nebo ne, Vánoce se nezadržitelně blíží. Při této příležitosti jsme přivítali pozvání paní Paulusové z DDM na vánoční vyrábění. Některé děti z 1. tříd poprvé pracovaly s keramickou hlínou. Za pomoci Drahušky si zhotovily krásného andělíčka. Ale i ve družině děti nezahálely a žijí vánočními přípravami. Nejprve si zhotovily různé vánoční papírové ozdobičky a pak nastrojily stromeček v hale. Vánoční přáníčka a další vánoční výrobky uvidíte na fotografiích. A jak se dětem povedly? Posuďte sami. Krásné Vánoce všem.
Mgr. Jitka Šveidlerová ŠD - Erbenova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…