18.12. 2012

Vánoční pečení ve družině.

Už je to tady zase.Vánoce - nejkrásnější svátky v roce. Pečení vánočního cukroví je jedna z nejrozšířenějších tradic.Proto se i děti ze školní družiny rozhodly strávit jedno odpoledne v kuchyňce a vykouzlit si pěknou vánoční atmosféru pečením cukroví.

Co na tom, že vanilkový rohlíček byl každý jiný, že se nám vždy nepodařilo vyválet ten nejtenčí plát a že vykrajované kolečko bylo trochu šišatější. Práce děti moc bavila a panovala prima vánoční nálada.

A ten, kdo zrovna nevytvářel různé tvary z těsta na plech, skládal papírový stromeček na nástěnku ve školní družině. A jak se nám obojí povedlo? Myslím, že rozzářené dětské oči mluví za vše.

Jitka Šveidlerová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…