Ve čtvrtek ráno moje asistentka Jitka říkala, že má pro mě překvapení. A co to bylo ? Že prý se v pátek nebudu učit a půjdeme péct cukroví. Tak jsem byla moc ráda. Nakoupily jsme potřebné suroviny na zhotovení vanilkových rohlíčků. Na pátek jsem se do školy moc těšila. Zpracování těsta bylo náročné, ale Jitka mě pomohla. Pak už jsem jen dělala válečky a snažila se, aby byly rohlíčky pěkné. V pátek už jsme je nestihly dát dětem, ale ochutnávka proběhla v pondělí. Dětem moc chutnaly. Už se těším na další „kuchtění.“
Lucie Bílková 6.B.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…