07.12. 2015

Vánoční pečení

Ve středu 2. prosince jsme se s dětmi vydali do kuchyňky v ZŠ, abychom si společně upekli perníčky. Těsto již bylo připravené, proto jsme si jen řekli, z jakých surovin se skládá a děti se již netrpělivě „vrhly“ na válení a vykrajování. Práce jim šla pěkně od ruky a bylo i znát, které děti doma s pečením pomáhají.

Druhý den jsme se vrátili na „místo činu“ perníčky ozdobit. I tentokrát se všem dětem práce moc líbila a pěkně dařila. Nakonec již zbývalo jen perníčky zabalit a udržet chutě na „uzdě“, aby pilní pracovníčci balíček donesli domů.

Jitka Bezdíčková, ŠD Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…