V pondělí 4. prosince se třída 4.B proměnila v keramickou dílnu. Žáci 4.A a 4.B se pustili pod vedením lektorky paní Dvořákové do výroby svícnů. Některé děti pracovaly s keramickou hlínou poprvé, ale na výrobcích to vůbec nebylo vidět. Všichni se moc snažili a svícny se dětem opravdu povedly. Děkujeme paní Dvořákové za trpělivou pomoc všem dětem během celého tvoření.
Mgr. Libuše Chmelařová a Mgr. Iva Kozlová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…