Žáci naší školy se každoročně účastní programu vánočních dílen Domu dětí a mládeže v Kostelci nad Orlicí. Mohli si vybrat z mnoha různých aktivit jako například pletení z papírových ruliček, keramika, vánoční svícen, malování na sklo nebo pečení perníčků. Pod vedením paní D. Paulusové si děti vyrobily mnoho krásných vánočních předmětů, při jejichž výrobě si připomněly mnoho vánočních tradic a zvyků.
Mgr. M. Ślajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…