Ve středu 13.12. jsme navštívili Nový zámek v Kostelci nad Orlicí, kde jsme si mohli ve vánoční dílničce vybrat a vyrobit 2 ozdoby na stromeček. Někdo vyráběl andílka nebo stromeček, jiný zase domeček nebo kouličku. Výrobky se všem moc povedly. Potom jsme si prohlédli zámecké pokoje s krásnou vánoční a zimní výzdobou.
Za 4.C Veiserová Dana
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…