21.12. 2015

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY VE ŠD

V pátek 18.12. 2015 jsme se ve vánočních dílnách rozhodli udělat výrobek, který měl potěšit převážně maminky. Děti si měly donést květináče, větvičky z jehličnatých stromů, buksusu, mahonu a mašličky na dozdobení. Některé děti ovšem zapomněli, ale i na to jsme byli připravení a květináče a větvičky jsme dodali. Pak jsme se dali do práce. Větvičky jsme napíchaly do květináčů s pískem a nazdobili mašličkami. Věříme, že jsme rodiče mile překvapili.

Vychovatelky ŠD Skála

Eva Langrová a Mgr. Vendula Kuncová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…