05.01. 2015

Vánoční besídka 1. stupně

Poslední prosincový týden se ve vestibulu školy konala tradiční vánoční besídka, kterou si připravili žáci starších ročníků. Děti hrály na různé hudební nástroje (saxofon, housle, flétna, kytara, klávesy) a za klávesového doprovodu si zazpívaly vánoční koledy. Besídka byla zakončena recitačním vystoupením Filipa Dubského z 5.A, který přednesl vánoční báseň. Vystoupení bylo jako vždy nabyté vánoční atmosférou a velmi zdařilými výkony, které by snesly i mnohem větší publikum.

Mgr. Markéta Šlajová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…