Ve středu 12. 11., den po svatém Martinovi, menší skupinka osmáků vytvářela postavičky andělíčků z keramické hlíny. Už před prvním přepalem vypadají postavičky kouzelně. Glazování nás teprve čeká, ale už teď si zaslouží naše poděkování pí Drahuška Paulusová z kosteleckého DDM, která se nám s maximální péčí věnovala.
Hana Drozdíková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…