Předvánoční čas jsme vyplnili tvořením a přípravou drobných dárků pro své nejbližší. Moc se nám líbilo pletení z papírových „brček“, ze kterých jsme vytvořili krásné vánoční stromečky. Poděkování patří Domu dětí, konkrétně Drahušce Paulusové, odkud jsme dostali pozvání na tuto akci.
Určitě svými dárky potěšíme ty, které máme rádi.
žáci 3. C pracoviště Drtinova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…