Adventní čas a s ním očekávání příchodu Vánoc. Třetí svíčka na adventním věnci nám ukrajuje čas, ale ještě než usedneme ke štědrovečernímu stolu, vydali jsme se na zámek do Doudleb nad Orlicí, abychom zažili tu pravou vánoční pohodu.
A pohoda to opravdu byla a my všichni se aspoň na chvíli přenesli do dávné vánoční doby zámecké.
Cesta pěšky z Doudleb nám utekla, protože jsme byli všichni plni vánočních zážitků.
3,C, 5. C, H. Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…