17.02. 2017

Valentýnský týden II. A, II. B

Protože je u nás stále populárnější svátek sv. Valentýna, rozhodli jsme se udělat ve škole valentýnský týden. Navíc mezi námi ve II. B jedna Valentýnka je.

Při komunikaci jsme si povídali o lásce k rodičům, sourozencům, kamarádům. Udělali jsme si třídní valentýnskou poštu, kdy každý mohl napsat něco milého svým kamarádům.

Při výtvarné výchově jsem vyráběli valentýnská srdíčka, při čtení vyhledávali vhodné básničky.

Na závěr týdne jsme při hudební výchově ve skupinách zpívali písničky o lásce. Došlo dokonce na písničku Když se zamiluje kůň. Proč ne, vždyť je přece „Valentýn!“

Z.Tomšová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…