Na svátek sv. Valentýna 14. 2. si někteří žáci přinesli do školy valentýnskou pokrývku hlavy. V každé třídě byl jiný počet zástupců, kteří se na tento den připravili.
Po desáté hodině se rozdávaly Valentýnky, které děti mohly vhodit do krásně ozdobené krabice.
Akce se moc vydařila. Důkazem jsou fotografie někdy velmi originálních pokrývek.
Parlament I. st.
Verunka Pinkasová, Anička Krsková, Natálka Kazinotová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…