Poslední lednový týden jsme se rozhodli navštívit paní Drahušku Paulusovou z DDM v keramické dílně. Vymyslela si pro děti výrobu srdíčkového závěsu.
Nejprve každý dostal „hroudu“ hlíny, kterou musel pečlivě rozpracovat, poté už se ve velkém vyvalovalo, vykrajovalo, zdobilo pomocí krajky, apod. Záleželo jen a jen na fantazii dětí.
Všichni si práci s keramickou hlínou náramně užili a byli nadšeni ze svých výtvorů pro své milované …….
Tereza Zimová DiS., vychovatelka
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…