Před příchodem svátku sv. Valentýna jsme ve škole vyráběly valentýnská přáníčka a také jedno společné omalovánkové srdce.
Každý z nás nadšeně vybarvil kousek omalovánky. Když jsme spojily obrázky dohromady, vzniklo veliké barevné srdce, které teď zdobí naši školní chodbu.
Práce nás nesmírně bavila, zvládly jsme krásně spolupracovat a domlouvat se. Dokázaly jsme se i vzájemně pochválit.
Tímto všem přejeme spoustu štěstí a lásky.
Děti ze 2. B




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…