21.02. 2013

Valentýnská pošta

DSrdcene 14.2. se jako každý rok slaví svátek zamilovaných neboli sv. Valentýn. My, členové školního parlamentu, jsme se rozhodli, žeuspořádáme pro naši školu Valentýnskou poštu. Žáci měli možnost hodit svá psaníčka - jak kamarádská tak i zamilovaná - do "valentýnské schránky". Členové parlamentu je roztřídili a poté roznesli do tříd. Na všech byla vidět veliká radost, že dostali nějaké to psaníčko.

Tento svátek jsme si všichni užívali v přátelské atmosféře a myslím, že se pro nás stal i tradicí.

Karabáčková Petra, Cvejnová Kristýna, 7.A


Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…