27.02. 2018

Valentýn ve školní družině

I ve školní družině jsme si připomněli den svatého Valentýna. Začali jsme povídáním, kdo to byl svatý Valentýn, kde se tento svátek nejprve slavil. Děti pak s nadšením vyráběly různá přáníčka pro ty, které mají nejraději – maminky, tatínky, babičky, kamarády….. Valentýnky i srdíčka ze samotvrdnoucí hmoty se dětem povedly a určitě potěší obdarované.

Na závěr si dovolím citovat naši známou spisovatelku Boženu Němcovou: „Neodháněj nikdy lásku od sebe. Je jí tak málo na světě“.

Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD - Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…