16.02. 2025

Valentýn na prvním stupni

Školní parlament prvního stupně připravil pro své spolužáky valentýnskou akci, která přinesla spoustu radosti a milých překvapení. Děti mohly vkládat do valentýnské krabice své valentýnky – barevná přáníčka se vzkazy pro kamarády i učitele. Každá třída dostala svou valentýnskou poštu, kterou roznesly zástupkyně parlamentu I. stupně.

Kromě přáníček se rozdávaly i drobné dárečky. Někteří donesli sladkosti, jiní vyrobili srdíčka nebo malé talismany pro štěstí. Celá škola byla plná úsměvů a hezkých slov, což vytvořilo příjemnou atmosféru plnou přátelství a pohody.

Těšíme se na další ročník této tradice!

                                                                                                          T. Zimová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…