Tentokrát byl úkol z pracovní výchovy pro děvčata ze 6.A, 6.B, 6.C, 7.A a 7.B valentýnský. A tak děvčata vyráběla valentýnská přání, valentýnská srdce papírová, ušitá, upečená. Zdobila své mazlíčky, natáčela valentýnská videa a vytvářela koláže. Jak už bývá zvykem, proběhlo i hlasování o nejzdařilejší práci. Na vše se můžete podívat na fotografiích. Všechna děvčata chválím za skvělou práci.
Markéta Karásková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…