03.02. 2014

V Y S V Ě D Č E N Í S H U D B O U

vysvedceni

A tak se žáci 4.A a 4.B ZŠ Gutha-Jarkovského rozhodli, že tento den bude trošičku jiný. Přišli do školy v karnevalových kostýmech a při drobných hrách, kvízech, tanci a malém hudebním dostaveníčku si převzali z rukou paní učitelky Šlajové a Kellnerové své půlroční snažení – pololetní vysvědčení.

Někteří byli velmi spokojeni, někteří méně a ti, co spokojeni nebyli si slíbili, že na konci roku to bude lepší. Držme jim palce.

Mgr. M. Šlajová a Mgr. J. Kellnerová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…