14.06. 2019

V Č E L K Y 1. A , 1. B

Přijali jsme pozvání do zahrady zemědělské školy, kde jsme měli možnost nahlédnout a více se něco dozvědět ze života včel. Kromě toho, že jsme slyšeli mnoho nového z jejich působení v úlu i mimo něj, jsme je mohli pozorovat přímo v úlech, kam nás pan učitel Chaloupka v ochranných pomůckách včelaře doprovodil. Po včeličkách jsme se prošli zahradou kolem hospodářských zvířat a jejich mláďat. Program se nám velmi líbil a panu Chaloupkovi a paní Paulusové patří poděkování za odborný výklad.

Zapsala: B.Kuncová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…