Přišel 21. prosinec a děti se těšily na Vánoční dopoledne ve vestibulu školy. Žáci 4. – 5. tříd si připravili scénky, koledy a hudební hádanky spojené s hrou na různé hudební nástroje. Účinkujícím se vše velmi pěkně povedlo a všichni se naladili na přicházející vánoční čas.
Žáci a vyučující 4. – 5. tříd
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…