11.05. 2016

Už jsem čtenář

tak se jmenoval program pro žáky prvních ročníků v místní knihovně v Kostelci nad Orlicí, který se uskutečnil ve dnech 20. až 22. dubna.

Děti se nejdříve seznámily s oddělením pro děti a s chodem knihovny. Potom začala beseda nad knihou Kláry Smolíkové KNIHOŽROUTI.

Děti se zábavnou formou seznámily s různými přirovnáními o knize – CELÝ DEN LEŽÍ V KNIHÁCH, DO KNIHY SE ZAKOUSNUL a další.

Nakonec si děti namalovaly strašidýlka o kterých se dočetly v ukázkách z knihy.

Žáci 1.A, B, C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…