U příležitosti oslav 700. výročí města Kostelce nad Orlicí se žáci naší školy zúčastnili soutěže „Zlatý štětec 2016“.
K nádhernému umístění gratulujeme těmto žákům:
Kategorie 1.-3. třída
Jan Juhas 3.C 1. místo
Hana Štěrbová 3.B 2. místo
Kategorie 4.-9. třída
Ondřej Baše 4.B 1. místo
Jan Vídeňský 4.B 2. místo
Kategorie DDM
Veronika Výchová 4.B 1. místo
Mgr. M. Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…