13.04. 2022

Úspěchy žáků v cizojazyčných soutěžích

V letošním školním roce opět proběhla soutěž v anglickém jazyce „O bílého havrana Edgara Allana Poea“ a soutěž v němčině pod názvem „Rabe Ralph von Christian Morgenstern“. První kolo proběhlo virtuální formou. Do finálového kola, které se konalo v hudebním sále pardubické radnice, postoupili i žáci naší školy.

V kategorii anglické sólové recitace předvedla skvělý výkon Natálie Andrlová z 9. C a obsadila krásné 2. místo. V kategorii německé sólové recitace si znamenitě vedl Richard Kalousek z 9. B, který vybojoval 3. místo.

IK

Více fotografií

Velikonoční charitativní jarmark

V hodinách pracovní výchovy a výtvarné výchovy jsme vyráběli výrobky, které…

ŠD - Vyrábění v DDM

Opět po roce jsem s dětmi dostala nabídku na tvoření z keramiky…

ŠD - Jarní kytičky

S příchodem prvního jarního dne jsem s dětmi pozorovala změny v přírodě. Viděli…