Není nad to si učivo o koloběhu vody zopakovat zábavnou formou třeba pomocí krásné básničky „Pohádka o vodě“. Protože se recitace žákům 4.B opravdu vydařila, předvedli tuto básničku s interaktivní projekcí i svým mladším spolužákům ze 3.A, kteří se o koloběhu vody teprve začínají učit.
Mgr. M. Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…