09.10. 2015

Učení v parku 1. B

Ve středu 7. 10. jsme byli objednáni na výstavu Imaginárium v Novém zámku. Moc jsme si to užili už jen proto, že jsme si mohli na vše sáhnout a se vším si pohrát. A zaskákat si na ohromné peřině bylo úplně nejlepší.

Protože bylo hezky, zůstali jsme v parku ještě na prvouku. Prohlédli jsme si stromy, nasbírali barevné listy a plody na třídní výstavku. Kaštany a žaludy jsme také počítali a říkali si, kdo má více a kdo méně, protože to se teď právě učíme v matematice. Barevné listy využijeme také při výtvarné výchově, ale tu už budeme mít ve škole.

Bylo to prima dopoledne.

Žáci 1. B a Z. Tomšová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…