V úterý 14. května se zúčastnilo smíšené družstvo chlapců a dívek a družstvo dívek z 5. tříd okresního kola ve vybíjené, které se konalo v Kostelci nad Orlicí.
Smíšené družstvo obsadilo 6. místo , družstvo dívek obsadilo 1. místo a probojovalo se do krajského kola. Krajské kolo se konalo v pátek 17. květnopět v Kostelci nad Orlicí. Zde dívky obsadily 5. místo.
Děkujeme dětem za příkladnou reprezentaci školy.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…