04.11. 2013

Turnaj ve stolním tenisu – okresní kolo

pinecJakub Malík (7. ročník), Dominik Tesař a Josef Čermák (9. ročník)

Jednou za 2 roky vypisuje asociace stolního tenisu „podivnou“ věkovou kategorii, která sdružuje žáky 8. a 9. tříd ZŠ společně s žáky 1., 2. a 3. ročníků SŠ. Proto naši stolní tenisté hráli společně se studenty OA, SPŠS, Gymnázií a řady ZŠ z okresu. V konkurenci 9 škol vybojovali vynikajícím výkonem všech tří hráčů za OA Kostelec nad Orlicí a SPŠS Rychnov nad Kněžnou.

Patří jim velká gratulace a uznání nejen k výsledku, ale i ke způsobu chování a vzájemné podpoře ve chvílích vítězství i nezdarů.

MK

Více fotografií najdete ve fotogalerii.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…