V 9. B jsme si třídnické dopoledne užili. Probrali jsme problematiku sociálních sítí, ujasnili si možná rizika a popovídali si o trávení volného času na internetu. Po shlédnutí doporučeného videa „Na hory“ jsme besedovali o daném příběhu. Z celého bloku jsme si odnesli nové poznatky a ponaučení. Všichni se moc těšíme na další třídnické dopoledne nazvané „Muž a žena“.
KK
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…