01.11. 2022

Třídnické dopoledne v 9. A

Při letošním prvním třídnickém dopoledni se deváťáci nejprve zamýšleli v dotazníku nad tím, jestli se ve třídě navzájem vidí tak, jako je vidíme my, učitelé. Myslím, že jsme se docela shodli.

Hlavní téma bylo tentokrát téma o sociálních sítích. Bavili jsme se o tom, co nám sociální sítě dávají a čím nás ohrožují. Při skupinové práci žáci sepisovali na karty, co vše je možné na sociálních sítích dělat. Následně jsme tyto aktivity rozdělovaly na ty, které jsou užitečné a na ty, které nás mohou nějakým způsobem ohrožovat. Dále jsme všichni zhlédli film Na hory, který pojednával o kyberšikaně jednoho chlapce. Tento příběh byl velmi silný, dopadl tragicky a po závěrečné diskuzi o filmu jsme třídnické dopoledne uzavřeli.

MK

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…