Třídnické dopoledne třídy 6. C proběhlo v komorním počtu žáků (10 přítomno, 9 chybělo) v pátek 30. 9. 2022 a trvalo 3 vyučovací hodiny. Přítomné děti byly hravé, nestyděly se, vzájemně spolupracovaly a komunikovaly navzájem. Všechny aktivity si užily. Nejvíce je bavila výroba třídního plavidla. Loď se jim moc povedla, vystavili si ji ve třídě. Hodnotili jsme společně i novou aktivitu střídání zasedacího pořádku. Dětmi byla označena jako fajn a byly rády, že si ji mohly zkusit. Z plánovaných aktivit jsme stihli vše.
Mgr. Hana Adamcová

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…