Živočichy dělíme do skupin podle různých znaků (stavba těla, způsob života…). Při skupinové práci v hodině prvouky si žáci 3.B vyzkoušeli hledat informace o jednotlivých skupinách živočichů podle stavby těla, zajímavé informace vypsat a nakreslit zástupce dané skupiny. Žáci ve skupinách zpracovávali zástupce živočichů ryb, obojživelníků, plazů, ptáků a savců. Práce se žákům dařila, bavilo je vyhledávat informace a výsledná prezentace neměla chybu.
Mgr. Martina Burdová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…