28.02. 2025

Třída 3. A navštívila Letohrad

A to přímo městské muzeum, kde se konala výstava „Ondřej Sekora ornitologem“. Čekalo na nás milé uvítání a ještě lepší výstava, kde jsme se dozvěděli mnoho o našem i cizokrajném ptactvu. Ilustrace Ondřeje Sekory byly téměř k nerozeznání od opravdových ptáků. A jelikož byl Ondřej Sekora i nadšený sportovec, získal si sympatie i chlapecké části třídy. Bonusem exkurze byla postřehovaná hra v zámeckém parku. Někdo poprvé slyšel o bonsajích a oranžérii. A snad každý z nás poprvé na vlastní oči viděl bílé klokany. Opravdu.

                                                 Za děti ze 3. A zapsala Lucie Felcmanová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…