A to přímo městské muzeum, kde se konala výstava „Ondřej Sekora ornitologem“. Čekalo na nás milé uvítání a ještě lepší výstava, kde jsme se dozvěděli mnoho o našem i cizokrajném ptactvu. Ilustrace Ondřeje Sekory byly téměř k nerozeznání od opravdových ptáků. A jelikož byl Ondřej Sekora i nadšený sportovec, získal si sympatie i chlapecké části třídy. Bonusem exkurze byla postřehovaná hra v zámeckém parku. Někdo poprvé slyšel o bonsajích a oranžérii. A snad každý z nás poprvé na vlastní oči viděl bílé klokany. Opravdu.
Za děti ze 3. A zapsala Lucie Felcmanová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…