21.12. 2016

Třebechovický betlém – výlet ŠD

V sobotu 10. prosince jsme se školní družinou navštívili . Ráno jsme se všichni sešli ve družině a před osmou hodinou vyrazili na nádraží. Po příchodu do Třebechovického muzea betlémů jsme hned zajásali, protože se tam konala ještě jedna pro nás zajímavá akce – zdobení vánočních perníčků. Ale nejprve jsme obdivovali Třebechovický Proboštův betlém a vyslechli si úvodní slovo. Pak jsme si prohlédli betlémy papírové, krásné betlémy z perníku a z keramiky. V prvním patře byla činnost, na kterou se děti moc těšily. Každý si vybral perníček a vlastnoručně si ho ozdobil. Moc se jim to povedlo a jen několik dětí dovezlo perníček domů. Ostatní svůj výtvor hned ochutnali. Výlet se nám moc vydařil, děti byly spokojené.

Mgr. Jitka Šveidlerová, ŠD - Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…