24.04. 2015

The Players

V úterý 21.4.2015 navštívili naši žáci koncert hudební kapely The Players, který se konal na Rabštejně. Kapelu tvořilo pět členů z nichž byl jeden zpěvák. Kluci hráli převážně svoje písničky. Texty byly různé, veselé i smutné. Vystoupení bylo velice působivé a zdařilé. Členové kapely zapojili do svého vystoupení i nás, žáky. Tomáš Granát si zatančil a Julča Křížková si společně s kapelou zabubnovala. Některé výkony byly opravdu velice zajímavé, až vtipné. Poté vybrali i pana učitele a myslím si, že svým zpěvem všem tzv. „vytřel zrak“. Byly to tedy jak zábavné, tak hlavně vydařené dvě hodiny, které jsme tam společně strávili. Děkujeme kapele, že přijela sem k nám a zpestřila nám tak výuku.

Jiří Padrián

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…