Závěrem školního roku vyhlásila odborná porota GuthArt poslední letošní výtvarnou soutěž na téma „Těšíme se na prázdniny“. Nejlepší obrázky z každé třídy byly vystaveny ve vestibulu školy. Vybrat tři nejlepší práce nebylo vůbec jednoduché.
První tři místa nakonec získala tato děvčata:
Všem, kteří se soutěže zúčastnili, patří poděkování a vítězům velká gratulace!
Mgr. M. Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…