08.12. 2017

Těšíme se na čerty

Je tu prosinec a my se opět těšíme na první sníh, Vánoce a také na čerty a Mikuláše. Čekání jsme si zpříjemnili čertovským učením. Nejdříve nás čekala stezka odvahy do sklepa, kde nám čerti zanechali první úkol. Báli jsme se, ale zároveň těšili. Další úkol si každá skupinka musela najít ve třídě. Procvičili jsme si čertí vyjmenovaná slova i čertí „nábosilku“. Zkusili jsme namalovat podle návodu čerta, čertí mamku a jejich pekelný pokoj. Házeli jsme do čertí pusy, uklízeli čertovský nepořádek a nakonec jsme od čerta dostali výuční list podepsaný samotným Luciferem. A teď už se těšíme na příchod samotných čertů.

Třída 3. C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…