14.11. 2023

Svatý Martin v 2. A

Den před 11. listopadem byla naše třída trochu jiná. Provoněná (svatomartinskými rohlíčky), přestavěná (z lavic byla tzv. „hnízda“) a vyzdobená tak, aby se u nás Martinovi (pokud by na bílém koni opravdu přijel) líbilo. Hlavně se tam tedy líbilo nám. Příběh sv. Martina jsme si zažili všemi smysly, a pokud by si děti z dnešního „učení“ odnesly i to, že být laskavý a rozdávat radost je něco, co  nestojí nic a přitom dokáže mnoho, mají do života dobře našlápnuto.

                                                                     Lucie Felcmanová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…