31.01. 2023

Svátek tří králů v 1. A

V pátek 6. 1. jsme si my děti z 1. A užily návštěvy tří králů, kterou nám připravili kamarádi  ze 3.B. A protože jako správní žáčci nezkazíme žádnou legraci, převlékli jsme se za tři krále i my a za zpěvu známé koledy jsme se šli poklonit našemu „Ježíškovi“ ve třídě. Nedonesli jsme mu sice 3 známé dary, ale o to více jsme se mu uklonili. Ve skupinkách jsme sestavili obličeje králů a hádali, který z nich je Baltazar. Nakonec jsme společnými silami vyrobili obraz králů, který zdobí naši chodbu a připomene nám báječně strávený čas s kamarády.

                                                                                          

 Za děti z 1. A zapsala Lucie Felcmanová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…