Dne 14. 2. 2020 se uskutečnil Valentýnský den v podobě valentýnské pošty. V průběhu dvou dnů žáci měli možnost vhodit valentýnku do připravené, ozdobené krabice. V pátek všichni zástupci školního parlamentu valentýnská přání doručovali.
V. Baďurová, M. Čepeová, M. Šrámová,
N. Johanidesová, N. Kijonková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…