04.11. 2015

Svátek stolního tenisu ve Voděradech

Ve středu 21.10.2015 ve sportovní hale ZŠ Voděrady proběhl okresní přebor ZŠ ve stolním tenise. Žáci naší školy neodjížděli na turnaj s velkými ambicemi, i když jsou tradičními účastníky této sportovní události. Přesto se podařil tříčlennému družstvu chlapců z 9. tříd malý zázrak. Téměř neporazitelná opora Jakub Malík motivoval zbývající členy – amatéry Rudolfa Fenyka a Martina Simona k vynikajícím výkonům, a tak se jim například podařilo porazit budoucí vítěze celé soutěže ZŠ Dobré

Výborná reprezentace, doufáme, že se objeví následovníci, kteří by štafetu stolního tenisu od nich přebrali.

MK

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…